Actueel / Team

Morgens gaat samenwerking aan met JINC

19-01-2024 < 1 minuut

Bij Morgens geloven we sterk in het creëren van gelijke kansen voor iedereen. Dit fundament heeft geleid tot een inspirerende samenwerking met JINC, een organisatie die zich inzet voor de toekomst van basisschool- en vmbo-leerlingen. Deze samenwerking symboliseert onze toewijding aan vooruitgang en maatschappelijk verantwoord ondernemen (MVO).

JINC helpt jongeren op weg naar werk

Ieder kind heeft talent. Ook de honderdduizenden Nederlandse kinderen die opgroeien in een omgeving met veel werkloosheid en minder rolmodellen. Daarom strijdt JINC voor een maatschappij waarin je achtergrond niet je toekomst bepaalt. Waarin íeder kind kansen krijgt.

Herbert Fetter van Morgens over de samenwerking

“Met deze samenwerking kijken we uit naar de positieve veranderingen die we samen met JINC kunnen realiseren. We zijn enthousiast over de mogelijkheden en de impact die we kunnen hebben op de samenleving en op het leven van jonge mensen. Het is een stap voorwaarts in onze missie om vooruitgangskracht te bevorderen en een eerlijkere toekomst te creëren voor iedereen.”

Meer informatie?

Meer informatie over onze samenwerking met JINC? Neem contact met ons op.

Artikel

Samenwerken voor toekomstbestendige zorg

24-03-2025 < 1 minuut
Lees meer
Interview

Jos van Peperstraten terug bij Morgens

14-03-2025 2 minuten
Lees meer
Interview

Welkom Harm-Jan van Zeben

07-03-2025 2 minuten
Lees meer
Interview

Maak kennis met Liesbeth van Bostelen en Julia Wesselman

19-11-2024 2 minuten
Lees meer